Ергономічні крісла

Ергономічне крісло Herman Miller Aeron Remastered

46 116,00₴Ціна

Ергономічне крісло Herman Miller Embody

51 800,00₴Ціна

Ергономічне крісло Herman Miller SAYL

18 620,00₴Ціна

Ергономічне кріслo Wiesner-Hager Paro_2 з високою спинкою

18 780,00₴Ціна

Як обрати ергономічні стільці,

на яких можна просидіти вічність

80 років тому шведський лікар-гігієніст Бент Акерблом довів, що працювати тривалий час, сидячи на традиційних стільцях — незручно і шкідливо для здоров'я. Він удосконалив форми і лінії спинки та сидіння стільців так, щоб вони максимально відповідали анатомо-фізіологічним характеристикам людини. 

Креслення та розрахунки Акерблома активно використовують у виробництві сучасних меблів. На спинці стали робити вигин і опору для попереку (так звана лінія Акерблома), а сидіння з можливістю нахилу. Завдяки чому під час сидіння хребет приймає природне S-подібне положення, навантаження на кістки та м'язи стає мінімальним, а людина почувається на стільці цілком комфортно.

Такі стільці та крісла називають ергономічними. Вони оптимально пристосовані до біомеханіки людини, придатні для довготривалого використання і забезпечують належні умови праці людині в сидячому положенні.

 

Проводите понад третину доби, сидячи за комп'ютером? То ергономічний стілець –необхідний елемент Вашого зручного робочого місця.

 

Ергономічне крісло поєднує у собі кращі характеристики ортопедичних та анатомічних моделей і має унікальні особливості.

Факт: спеціальне комп'ютерне крісло здатне покращити емоційний і фізичний стан людини, а головне – підвищує працездатність більш, ніж на 50%.

Переваги ергокрісла:

 • Зручне і комфортне, призначене для тривалої праці.

 • Можна персонально налаштувати під свої параметри та потреби.

 • Має анатомічно правильну спинку, яка повторює контур тіла людини.  Це дозволяє розподілити вагу тіла по всій поверхні спинки і зняти навантаження з хребта. Коригувати поставу грудного відділу хребта.

 • Оснащене регульованою підтримкою попереку та механізмами індивідуального регулювання.

 • Має гнучку вертикальну опору і механізм нахилу сидіння, і таким чином контролює поставу та знижує навантаження на куприк.

 • Відповідає європейським стандартам ергономіки.

 • Допомагає запобігти проблемам з опорно-руховим апаратом. Адже тривале сидіння на незручному офісному стільці може призвести до болю у спині, викривлення постави, набряків м'язів, остеохондрозу.

Від креативу до функціоналу: різноманітність ергономічних стільців

У нас представлені моделі стільців від трьох брендів з Італії, Америки та Австрії. Ці компанії визнані у світі як найкращі виробники меблів для дому та офісу, що мають великий досвід та інноваційний підхід.

Поради, як обрати ергономічне крісло:

 1. Обирайте особисто. Характеристики стільця мають відповідали вашим параметрам: зросту, вазі, особливостям фігури. Так, ергономічний стілець Herman Miller Aeron Remastered випускається в трьох розмірах. Підійде для підлітків зростом 147 см, або для високих  людей до 198 см. І витримає навантаження до 159 кг.

 2. Міряйте без поспіху. Особисто вам має бути комфортно сидіти в ергокріслі довше 20 хвилин.

 3. Підбирайте під стиль роботи та орієнтуйтеся на функціональність стільця та регулювання.  Деякі моделі мають понад 7 функцій і можуть регулюватися за допомогою кнопок чи важелів.

 4. Спинка повинна регулюватися по висоті, глибині, куту нахилу; мати ергономічний вигин. Деякі моделі додатково оснащені валиком під поперек, або, як ергономічне крісло Wiesner-Hager Paro, одразу обладнані високою спинкою з сіткою, яка повторює форму хребта. Це дозволяє комфортно розташувати поперековий відділ. До речі, Віденська опера обладнана кріслами Wiesner Hager.

 5. Підбирайте такий стілець, який дозволить опускати чи підіймати сидіння для зручного розташування: ваші ступні повинні торкатись підлоги.

 6. Спробуйте, як регулюються підлокітники. Важливо, щоб руки на них знаходилися поруч із робочим столом.

 7. Перевірте стійкість стільця. Чим більша хрестовина і кількість коліс — тим міцніше стілець стоятиме на підлозі.

 8. Зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлені каркас, підлокітники, спинка та сидіння. Це може бути метал, пластик, сітка. Для оббивки використовують: тканину, екошкіру.

 9. Переконайтеся у мобільності на підлозі, яку забезпечують кріслу пластикові та обгумовані коліщата. Для м'якого покриття, такого як ковролін, краще обирати стілець з жорсткими пластиковими роликами; а для ламінату та паркету — м'які обгумовані.

 10. Потрібні додаткові опції: підголівники, підставка для ніг тощо. Застосування підголівника знижує напругу на шийний відділ хребта.

 11. І наостанок, вам має подобатися конструкція ергономічного стільця та дизайн.

 

Обирайте стілець, на якому вам буде зручно довго сидіти та натхненно працювати.

До речі, сидячи в комп'ютерному кріслі можна виконувати деякі вправи із розминки, щоб витягувати хребет, вирівнювати поставу, знімати навантаження з м'язів.

 

Запорукою ефективної роботи та водночас піклування про власне здоров'я — є вдале поєднання комп'ютерного столу з регулюванням висоти та ергономічного стільця.

 

Здоров'я Вам та плідної праці!

Приклади наших робіт

0

+38 050 833-01-31

+38 067 833-01-30

столи з регулюванням висоти