Купуй більше - плати менше

Співпрацюємо з дизайнерами

Купуй більше - плати менше

Співпрацюємо з дизайнерами

Закрити
Введіть текст для пошуку
Категорії товарів
Столи з регулюванням висоти
Столи з регулюванням висоти
Ергономічні крісла
Ергономічні крісла
Додаткові опції
Додаткові опції
Стільниці
Стільниці

Замовити стіл з регулюванням висоти для роботи сидячи та стоячи

Замовити стіл
Cтіл з регулюванням висоти

Чому ергономічні меблі стають популярними?

21 століття – це не  тільки про рекорди та відкриття, а ще й про те, що професій, які потребують довготривалого сидіння за комп’ютером, стає дедалі більше.  У 2016 році група дослідників на чолі з Леандро Резенде з відділу превентивної медицини Медичної школи Університету Сан-Паулу в Бразилії провели дослідження серед населення різних країн, в яких приймали участь більше ніж 1,1 млрд. людей. 
Висновки вражають:  сидіння 3 та більше години на день стає причиною 3,8% смертей від загальної кількості померлих; навіть незначні скорочення часу сидіння на 10% можуть мати миттєвий вплив на скорочення смертності. Для порівняння, якщо знизити час сидіння на 50% або на 2 години на добу, то ризик смерті зменшується втричі порівняно зі сценарієм, коли  час сидіння зменшують на 10% або 30хв. Висновки даного дослідження були опубліковані в 54 країнах в American Journal of Preventive Medicine. 

 

Офісні працівники знаходяться в групі ризику. Так за даними Національного університету Сінгапуру (Assessing and understanding sedentary behaviour in office-based working adults: a mixed-method approach Clarice N. Waters, Er Pei Ling, Anne H. Y. Chu, Sheryl H. X. Ng, Audrey Chia, Yee Wei Lim, and Falk Müller-Riemenschneider)  77% часу  бадьорості офісні працівники  проводять у сидячому положенні. Невтішну статистику доповнює той факт, що малорухливий спосіб життя є першопричиною виникнення більше ніж 35 видів хронічних захворювань ( Lack of exercise is a major cause of chronic diseases Frank W. Booth, Ph.D., Christian K. Roberts, Ph.D., and Matthew J. Laye, Ph.D). 

Тому тренд на ергономічні  меблі зростає кожного року. Кожний з нас самостійно обирає ставлення до свого тіла та здоров’я. Ми в TEHNOTABLE можемо тільки супроводжувати ваше рішення та стати провідником у світ ергономічних меблів, підібрати для вас той варіант, який буде ідеально задовольняти ваші потреби та побажання.  

У чому користь від можливості працювати стоячи?
Перш за все, зменшуючи час проведений в сидячому положенні збільшується тривалість життя. По-друге, за даними дослідження  данської фірми з поведінкового дизайну KL.7, використання підйомних столів покращує результати співробітників: вони беруть менше лікарняних, стають більш сконцентровані та уважні, а також більш стійкими до стресових ситуацій. Водночас учасники низки досліджень    повідомили про зменшення болю у попереку на 32% лише після декількох тижнів використання підйомних столів (Breaking up workplace sitting time with intermittent standing bouts improves fatigue and musculoskeletal discomfort in overweight/obese office workers Alicia A Thorp, Bronwyn A Kingwel, Neville Owen, David W Dunstan   Impact of a Sit-Stand Workstation on Chronic Low Back Pain: Results of a Randomized Trial Grant T Ognibene, Wilson Torres, Rie von Eyben, Kathleen C Horst.

Яким має бути ергономічне робоче місце?

Правильна ергономіка гарантовано знижує м’язову втому, запобігає порушенням в роботі суглобів і циркуляції крові. Медична статистика говорить, що правильні меблі можуть виправляти початкові викривлення хребта, не даючи їм перерости в захворювання. Фахівці розробили ряд вимог до організації робочого місця (найчастіше це стіл і крісло).

Ідеальне офісне крісло

Ортопедичні меблі мають на меті гарантувати оптимальне положення тіла при виконанні всіх робочих обов’язків співробітником. 

Відповідно до ISO 9241-5: 1998 (Ergonomic requirements for office work with visual display terminals (VDTs)), офісне крісло повинно мати:

1. Висота сидіння – у випрямленому положенні користувача дорівнює підколінній висоті плюс товщина підошви взуття.

2. Глибина сидіння – повинна бути меншою  ніж сіднично-підколінна довжина.  

3. Ширина сидіння –  повинна бути більшою ніж ширина стегон.

4. Підтримка спини – особливе значення спинки — надання підтримки для поперекової області. Нижня частина спинки повинна починатися на рівні вище сідниць, мати максимальну опуклість в середині поперекової області (щоб підтримати лордоз і запобігти кіфозу) і закінчуватись нижче рівня лопаток, щоб не заважати руху верхньої частини тіла.

5. Підтримка рук – під час спеціальних робочих завдань і у разі, якщо роботу перервано, підлокітники можуть підтримати мускульну систему шиї та плечей і допомогти встати чи сісти.

Конструкція сидіння крісла повинна дозволяти різноманітне регулювання положення користувача. Чотири головних конструктивних параметри сидіння безпосередньо реалізують цю мету: кут сидіння, рух поверхні сидіння та опори спини, колеса і поворот.
Кут сидіння повинен дозволяти користувачам змінювати їхню позу в передньому та задньому напрямках. Користь від зміни пози в цих напрямках полягає в забезпеченні хорошого кровообігу. Рухи поверхні сидіння і опори спини повинні дозволяти користувачам змінювати їхню позу для зручності і відповідно до вимог завдання. Поворот повинен дозволити користувачам легко та безпечно повертати тіло, не скручуючи хребет або не повертаючи тулуб, щоб досягти необхідної відстані до устаткування.

Рекомендований час роботи сидячи від 50% до 70% на годину.

Ідеальний комп’ютерний стіл 

1. Дозволяє змінювати положення тіла з сидячи на стоячи та проміжні положення задля використання різних засобів для сидіння (стілець для активного сидіння; крісло – сідло; офісне крісло; фітбол; та інше). 

2. Мінімальна висота стола залежить від зросту та пропорцій тіла. Середні показники згідно міжнародного стандарту BIFMA: 

2.1.) 65 (сидячи) -110 (стоячи) для людей зріст яких 160-170 см 

2.2.) 70 (сидячи) -115 (стоячи)  для людей зріст яких 170-180 см 

2.3.) 75 (сидячи) -123 (стоячи)  для людей зріст яких 180-190см


Як зрозуміти саме вашу висоту: потрібно сісти в робоче крісло так,  щоб ноги стояли на рівній поверхні, а кут у  коліні був 90 градусів. При цьому  руки повинні бути вздовж тіла та зігнуті у ліктьовому суглобі під кутом 90 градусів. Тепер заміряємо висоту від передпліччя до підлоги – це і буде ваша робоча висота в сидячому положенні. Стоячи – алгоритм той же, тільки заміри потрібно робити, коли ви стоїте рівно, а передпліччя розташоване паралельно підлозі (ліктьовий суглоб під кутом 90 градусів). Відстань від передпліччя до підлоги буде вашою робочою висотою в положенні стоячи. 

3. Підтримка передпліччя. Правильне положення тіла – коли ваш ліктьовий суглоб розташований на стільниці під кутом 90 градусів, плечі опущені, розслаблені. У цьому положенні знижується навантаження на ременні та трапецієподібні м’язи (шийний відділ та верхня частина спини). Підтримка може бути отримана завдяки ергономічній стільниці (TEHNOTABLE навіть має патент на власну форму ергономічної стільниці) або ж за допомогою підлокітників.

Можна додатково поліпшити ергономічні меблі спеціальними аксесуарами – дошкою для балансування, килимком для масажу стоп, кронштейном для моніторів, зволожувачем повітря, реабілітаційною платформою, освітленням по типу Sun Like, датчиком контролю постави та багато чим іншим.

Меблі, які піклуються про здоров’я

Ми в TEHNOTABLE створюємо не просто меблі, а помічників у турботі за власним здоров’ям. Продукція компанії TEHNOTABLE не просто відповідає міжнародним стандартам (ISO). Кожен елемент розробляється відповідно до рекомендацій медичних фахівців – ортопедів, офтальмологів, флебологів, травматологів, неврологів та інших фахових спеціалістів (у розділі Блог багато статей та відео), враховуючі технологічний прогрес і новітні дослідження та розробки.

Офісний стіл TEHNOTABLE має особливості:

  • Єдиний, що народжений в УКРАЇНІ – країні вільних та сміливих людей !
  • обладнаний електронним механізмом зміни висоти – доторкнись!
  • перетворює робоче місце з «сидячого» в «стояче» всього за 20 секунд!
  • змінює висоту практично безшумно (рівень шуму до 40 дБ)!
  • міцний і стійкий – на нього можна спокійно спертися в процесі роботи!
  • може кастомізуватись під вас завдяки власному виробництву компанії!

Можемо кастомізувати та виробляти  будь-які корпусні меблі до столів.  Це стосується і загального дизайну ергономічних меблів і доповнень, наприклад – стійок під монітори, бездротових зарядок, мережевих фільтрів.