Згідно дослідження* вже після 2 тижнів використання підйомних столів, як робочого місця, біль у попереку зменшується на 32%. Також робота в динамічній позі покращує роботу репродуктивної та серцево-судинної систем. Підйомний стіл – перш за все ваш помічник в турботі про здоров’я. Стіл з підйомним механізмом – це вдосконалений комп’ютерний стіл, за яким зручно працювати як сидячи, так і стоячи. Проста, на перший погляд, конструкція, що оснащена механізмом для підйому стільниці буває різних варіантів: в залежності від кількості опор (від 1 до 4х) та призначення (для роботи, геймерський, дитячий, робочий та ін).
Impact of a Sit-Stand Workstation on Chronic Low Back Pain: Results of a Randomized Trial Grant T Ognibene, Wilson Torres, Rie von Eyben, Kathleen C Horst
Вирішили працювати у динамічній позі?
Одне натискання на кнопку – і робоча поверхня стола разом з усім необхідним піднімається.
Монітор, клавіатура і мишка – все повинно бути зручно розташовано для роботи в новому положенні:
- монітор – на рівні очей;
- клавіатура – на рівні ліктів, а лікті повинні лежати на стільниці під кутом 90 градусів.
Підйомний стіл виявився популярним серед офісних службовців та фрілансерів тому, що він зручний і допомагає навіть на роботі піклуватися про поставу та здоров’я.
Чим корисний комп’ютерний стіл з регулюванням висоти
Столи з регульованою висотою з’явилися з ідеї профілактики захворювань у людей, які працюють сидячи багато часу.
Винахід успішно вирішив питання комфортної роботи стоячи – дозволяє міняти положення сидячи/стоячи протягом робочого дня. Ідеально чергувати положення тіла кожні 40-45 хвилин.
Для розробки оптимальних параметрів конструкції столів ми постійно консультуємося з провідними лікарями: ортопедом, нейрохірургом, флебологом, вертебрологом та урологом.
Як стіл з регулюванням висоти впливає на здоров’я:
- Навантаження на хребет на 40% нижче у положенні стоячи ніж в положенні сидячи. Вже після декількох тижнів у 32% випадків покращується стан хребта та знижуються або проходять болі у попереку. Ще одне дослідження CDC показує, що вже після 4-х тижнів роботи в динамічній позі 54% користувачів позбулися болю у верхній частині спини та шийному відділі.
- Завдяки ергономічній стільниці зменшується навантаження на шийний відділ та верхню частину спини (трапецієвидний м’яз).
- Ефективність вашої роботи зростає в середньому на 30%, згідно дослідженням датської фірми з поведінкового дизайну.
- Покращується робота репродуктивної системи.
- Зменшується рівень ризику набору ваги. Працюючи по 15 хвилин кожного часу стоячи ви додатково втрачаєте близько 20000калорій на рік (при 40 робочих годинах на тиждень), що дорівнюється участі у 6 марафонах.
- Покращується робота серцево-судинної системи. Сидячий спосіб життя збільшує ризик отримання серцево-судинних хвороб на 147%
- Зменшується рівень стресу. У «сильних позах» організм виробляє більше тестостерону та менше кортизолу, що сприяє розумової та емоційної активності.
- Допомагає позбутися гіпердратівливості. Чергуючи роботу сидячи та стоячи за допомогою столу з регулюванням висоти ви зменшуєте навантаження на сполучну тканину сідничних м’язів, що в свою чергу допомагає уникати стрес-зон в тілі.
- Робота в динамічній позі дозволяє знизити ризик отримання хвороб нирок на 30%.
- Зменшення рівня цукру. Дослідження показують, що при чергуванні положення тіла кожні 30-40 хвилин рівень цукру зменшується у середньому на 11,1%.
Стіл з електроприводом: керувати просто, працювати – ефективно
Покликання столів TEHNOTABLE – це зручність. Найзручнішим визнано стіл, оснащений електроприводом. При виготовленні підйомного стола ми враховуємо ваші побажання щодо дизайну та матеріалам стільниці для повного комфорту.
Столи з електронним регулюванням по висоті укомплектовані:
- стійким і міцним каркасом з електричним мотором;
- стільницею з ергономічним вирізом;
- пультом керування;
- електричним подовжувачем
Крім того, за бажанням, підйомний стіл комплектується:
- регульованою стійкою під один або два монітори;
- бездротовим зарядним пристроїм;
- підігрівачем напоїв;
- мережевим фільтром;
- освітленням;
- барною стійкою та багато чим іншим)
Стіл, що регулюється по висоті, має кілька переваг:
- Плавно і швидко трансформується: швидкість підняття стільниці вгору на 45 см – 20 секунд.
- Ви можете легко регулювати висоту столу під свій зріст. Не потрібно вставати, нахилятись і шукати важіль, як, наприклад, у столів оснащених газліфтом, або крутити ручку, щоб підняти стільницю. Панель з 4 кнопками спрощує керування.
- Мотор і підйомні механізми працюють тихо (рівень шуму – до 40дБ).
- Практичний: можна працювати в двох положеннях – сидячи і стоячи.
- Зручний. Завдяки ергономічному вирізу, на стіл можна покласти лікті та комфортно працювати (відповідно до норм ISO 9241-5: 1998 – “Ергономічні вимоги до офісної роботи з використанням відеодисплейних терміналів”).
- Надійний та стійкий: стільниця широка і, під час роботи стоячи, на край стола можна вільно спиратися.
- Можливо зберегти в пам’яті системи управління 4 положення висоти робочої поверхні, на яких вам зручно працювати.
Часті питання про столи з регулюванням висоти
Види механізмів підйому для столів з регулюванням висоти
Що входить в комплектацію столу для роботи сидячи і стоячи?
Оптимальні розміри стільниці комп’ютерного столу
Діапазон регулювання висоти столу для роботи сидячи і стоячи
Стандарт висоти столу для сидячого положення становить 75 см. Формула розрахунку висоти столу під конкретний зріст:
[Ваш зріст * 75 см / 175 см = Висота стола]. Зручність розташування для різного зросту досягається регулюванням висоти стільця. При висоті столу 72-78 см зручний стілець з висотою сидіння 42-48 см.
Вантажопідйомність регульованого по висоті столу
Вантажопідйомність столу на його стійкості не позначається, також як і не є показником кращого двигуна або механізму.
Стійкість і витривалість конструкції підйомних столів
При покупці столу з регулюванням висоти важливі стійкість механізмів до навантажень, стирання. При виробництві повинні використовуватися якісні матеріали.
Навіщо потрібні столи з регулюванням висоти?
Рекомендований режим: 70% часу працювати сидячи, 30% – працювати стоячи. Однак, головний акцент зміни положення – це ваші відчуття.
При зміні пози кожні 40-45 хвилин, а також при фізичному розминці кожні 120 хвилин – ви знизите ризики розвитку остеохондрозу, гриж хребта, болів в спині, захворювань очей, цукрового діабету, захворювань серцево-судинної системи, нирок.
І головне, при роботі в динамічній позі сидячи / стоячи ваша продуктивність зросте, в середньому, на 30%. По – перше – через те, що поза стоячи – це сильна поза, поза активних дій, по-друге – в положенні стоячи концентрація вище і менше прокрастинації.