Купуй більше - плати менше

Співпрацюємо з дизайнерами

Купуй більше - плати менше

Співпрацюємо з дизайнерами

Закрити
Введіть текст для пошуку
Столи з регулюванням висоти

Столи з регулюванням висоти

Столи з регулюванням висоти 1
Столи з регулюванням висоти 2
Столи з регулюванням висоти
Столи з регулюванням висоти
Ергономічні крісла 1
Ергономічні крісла 2
Ергономічні крісла 3
Ергономічні крісла
Ергономічні крісла
Додаткові опції 1
Додаткові опції 2
Додаткові опції
Додаткові опції
Акустичні перегородки 1
Акустичні перегородки 2
Акустичні перегородки
Акустичні перегородки
Фільтр
Сортування
Каркас з регулюванням висоти TEHNOTABLE
Каркас з регулюванням висоти TEHNOTABLE
15500 UAH
Модель Strong з ДСП
Модель Strong з ДСП
17500 - 20500 UAH
Модель Strong з МДФ
Модель Strong з МДФ
19600 - 22700 UAH
Модель Strong з натурального дерева
Модель Strong з натурального дерева
20300 - 38700 UAH
Робоча станція WPN
Робоча станція WPN
48000 UAH
Геймерський стіл
Геймерський стіл
23700 - 27300 UAH
Стіл для школярів
Стіл для школярів
28200 UAH
WINGAME
WINGAME
60000 UAH

Замовити стіл з регулюванням висоти для роботи сидячи та стоячи

Замовити стіл
Cтіл з регулюванням висоти

Стіл з підйомним механізмом стає трендом

Згідно дослідження* вже після 2 тижнів використання підйомних столів, як робочого місця,  біль у попереку зменшується на 32%.  Також робота в динамічній позі покращує роботу репродуктивної та серцево-судинної систем. Підйомний стіл – перш за все ваш помічник в турботі про здоров’я. Стіл з підйомним механізмом – це вдосконалений комп’ютерний стіл, за яким зручно працювати як сидячи, так і стоячи. Проста, на перший погляд, конструкція, що оснащена механізмом для підйому стільниці  буває різних варіантів: в залежності від кількості опор (від 1 до 4х) та призначення (для роботи, геймерський, дитячий, робочий та ін).

Impact of a Sit-Stand Workstation on Chronic Low Back Pain: Results of a Randomized Trial Grant T Ognibene, Wilson Torres, Rie von Eyben, Kathleen C Horst

Вирішили працювати у динамічній позі?

Одне натискання на кнопку – і робоча поверхня стола разом з усім необхідним піднімається.

Монітор, клавіатура і мишка – все повинно бути зручно розташовано для роботи в новому положенні:

 • монітор – на рівні очей;
 • клавіатура – на рівні ліктів, а лікті повинні лежати на стільниці під кутом 90 градусів.

Підйомний стіл виявився популярним серед офісних службовців та фрілансерів тому, що він зручний і допомагає навіть на роботі піклуватися про поставу та здоров’я.

Чим корисний комп’ютерний стіл з регулюванням висоти

Столи з регульованою висотою з’явилися з ідеї профілактики захворювань у людей, які працюють сидячи багато часу.
Винахід успішно вирішив питання комфортної роботи стоячи – дозволяє міняти положення сидячи/стоячи протягом робочого дня. Ідеально чергувати положення тіла кожні 40-45 хвилин.
Для розробки оптимальних параметрів конструкції столів ми постійно консультуємося з провідними лікарями:  ортопедом, нейрохірургом, флебологом, вертебрологом та урологом. 

Як стіл з регулюванням висоти впливає на здоров’я:

 1. Навантаження на хребет на 40% нижче у положенні стоячи ніж в положенні сидячи. Вже після декількох тижнів у 32% випадків покращується стан хребта та знижуються або проходять болі у попереку. Ще одне дослідження CDC показує, що вже після 4-х тижнів роботи в динамічній позі  54% користувачів позбулися болю у верхній частині спини та шийному відділі. 
 2. Завдяки ергономічній стільниці зменшується навантаження на шийний відділ та верхню частину спини (трапецієвидний м’яз). 
 3. Ефективність вашої роботи зростає в середньому на 30%, згідно дослідженням датської фірми з поведінкового дизайну. 
 4. Покращується робота репродуктивної системи. 
 5. Зменшується рівень ризику набору ваги. Працюючи по 15 хвилин кожного часу стоячи ви додатково втрачаєте близько 20000калорій на рік (при 40 робочих годинах на тиждень), що дорівнюється участі у 6 марафонах. 
 6. Покращується робота серцево-судинної системи. Сидячий спосіб життя збільшує ризик отримання серцево-судинних хвороб на 147%  
 7. Зменшується рівень стресу. У «сильних позах» організм виробляє більше тестостерону та  менше кортизолу, що сприяє розумової та емоційної активності. 
 8. Допомагає позбутися гіпердратівливості. Чергуючи роботу сидячи та стоячи за допомогою столу з регулюванням висоти ви зменшуєте навантаження на сполучну тканину сідничних м’язів, що в свою чергу допомагає уникати стрес-зон в тілі. 
 9. Робота в динамічній позі дозволяє знизити ризик отримання хвороб нирок на 30%.
 10. Зменшення рівня цукру. Дослідження показують, що при чергуванні положення тіла кожні 30-40 хвилин рівень цукру зменшується у середньому на 11,1%. 

Стіл з електроприводом: керувати просто, працювати – ефективно

Покликання столів TEHNOTABLE – це зручність. Найзручнішим визнано стіл, оснащений електроприводом. ​При виготовленні підйомного стола ми враховуємо ваші побажання щодо дизайну та матеріалам стільниці для повного комфорту.

Столи з електронним регулюванням по висоті укомплектовані:

 • стійким і міцним каркасом з електричним мотором;
 • стільницею з ергономічним вирізом;
 • пультом керування;
 • електричним подовжувачем

Крім того, за бажанням, підйомний стіл комплектується:

 • регульованою стійкою під один або два монітори;
 • бездротовим зарядним пристроїм;
 • підігрівачем напоїв;
 • мережевим фільтром;
 • освітленням;
 • барною стійкою та багато чим іншим) 

Стіл, що регулюється по висоті, має кілька переваг:

 • Плавно і швидко трансформується: швидкість підняття стільниці вгору на 45 см – 20 секунд.
 • Ви можете легко регулювати висоту столу під свій зріст. Не потрібно вставати, нахилятись і шукати важіль, як, наприклад, у столів оснащених газліфтом, або крутити ручку, щоб підняти стільницю. Панель з 4 кнопками спрощує керування.
 • Мотор і підйомні механізми працюють тихо (рівень шуму – до 40дБ).
 • Практичний: можна працювати в двох положеннях – сидячи і стоячи.
 • Зручний. Завдяки ергономічному вирізу, на стіл можна покласти лікті та комфортно працювати (відповідно до норм ISO 9241-5: 1998 – “Ергономічні вимоги до офісної роботи з використанням відеодисплейних терміналів”).
 • Надійний та стійкий: стільниця широка і, під час роботи стоячи, на край стола можна вільно спиратися.
 • Можливо зберегти в пам’яті системи управління 4 положення висоти робочої поверхні, на яких вам зручно працювати.

Часті питання про столи з регулюванням висоти

Види механізмів підйому для столів з регулюванням висоти

Розрізняють механічні, пневматичні, електричні механізми підйому столів. Найбільш зручним визнаний стіл, оснащений електроприводом.

Що входить в комплектацію столу для роботи сидячи і стоячи?

Столи з регулюванням висоти TEHNOTABLE оснащені: ергономічною стільницею, заглушками під дроти, електронним механізмом підйому з пультом і пам’яттю на 4 позиції, а також мережевим фільтром на 5 гнізд, 4 з яких вільні. Додатково стіл можна укомплектувати: підігрів напоїв, вбудований розетковий блок, бездротова зарядка, ергономічні підставки і килимки для ніг і багато інших додаткових опцій.

Оптимальні розміри стільниці комп’ютерного столу

Для комфортної роботи глибина робочої поверхні повинна бути 82 см, тоді як максимальна – 90 см. Ширина робочої поверхні – від 100 см, комфортно – 140 см. Стільниця повинна бути оснащена ергономічним вирізом, це дозволяє правильно розташувати ліктьовий суглоб на стільниці під кутом 90 градусів. Лікті не повинні звисати зі столу або бути витягнуті вперед.

Діапазон регулювання висоти столу для роботи сидячи і стоячи

Оптимальний діапазон висоти підйомного столу під зріст дорослої людини – від 75 см. (Для положення “сидячи”) до 130 см. (Положення “стоячи”).
Стандарт висоти столу для сидячого положення становить 75 см. Формула розрахунку висоти столу під конкретний зріст:
[Ваш зріст * 75 см / 175 см = Висота стола]. Зручність розташування для різного зросту досягається регулюванням висоти стільця. При висоті столу 72-78 см зручний стілець з висотою сидіння 42-48 см.

Вантажопідйомність регульованого по висоті столу

Вимоги до вантажопідйомності столу залежить від кількості використовуваних вами девайсів. Якщо ви користуєтеся тільки ноутбуком і більше нічого не плануєте, вам підійде вантажопідйомність 25 кг. в динаміці. Якщо ж у вас системний блок, два або більше моніторів та інша техніка, то краще вибирати столи з вантажопідйомністю від 70 кг.
Вантажопідйомність столу на його стійкості не позначається, також як і не є показником кращого двигуна або механізму.

Стійкість і витривалість конструкції підйомних столів

Стіл з регульованою висотою повинен бути стійким в верхньому положенні. Це забезпечується безліччю факторів: вага каркаса (чим більше вага, тим більше стійкості), ширина ноги / опорна площа, кількість секцій підйому (чим більше секцій, тим менше стійкості), а також вагою стільниці (чим важче стільниця, тим більше зміщується центр ваги вгору і тим менш стійкий стіл). Уникайте занадто легких столів, так як це не гарантує його стійкість.
При покупці столу з регулюванням висоти важливі стійкість механізмів до навантажень, стирання. При виробництві повинні використовуватися якісні матеріали.

Навіщо потрібні столи з регулюванням висоти?

Незалежно від того, наскільки зручно ваше робоче місце, робота в одному і тому ж положенні або тривале перебування в нерухомому стані шкідливі для здоров’я. Ви повинні частіше міняти свою робочу позу. Столи з регулюванням висоти для роботи сидячи і стоячи вирішують цю проблему.
Рекомендований режим: 70% часу працювати сидячи, 30% – працювати стоячи. Однак, головний акцент зміни положення – це ваші відчуття.
При зміні пози кожні 40-45 хвилин, а також при фізичному розминці кожні 120 хвилин – ви знизите ризики розвитку остеохондрозу, гриж хребта, болів в спині, захворювань очей, цукрового діабету, захворювань серцево-судинної системи, нирок.
І головне, при роботі в динамічній позі сидячи / стоячи ваша продуктивність зросте, в середньому, на 30%. По – перше – через те, що поза стоячи – це сильна поза, поза активних дій, по-друге – в положенні стоячи концентрація вище і менше прокрастинації.