Інтерв'ю у лікаря офтальмолога вищої кваліфікаційної категорії Капицяк Н.М.


В ході інтерв'ю обговорили наступні питання:


1. На якій відстані повинен знаходиться монітор, і чому це важливо дотримуватися;

2. Що таке синдром комп'ютерного очі і як його уникнути.

3.Профілактичні заходи для турботи про свій зір.


Комп’ютерний зоровий синдром виникає, коли ваші очі часто залишаються зосередженими на близькому предметі протягом дуже довгого часу (наприклад, монітор комп’ютера або мобільні пристрої). Наше око не підходить для довгострокового фокусування. Це завжди пов’язане зі збільшенням м’язової напруги і зменшенням моргання, що призводить до загального дискомфорту і деяким іншим симптомам.


Що таке комп’ютерний зоровий синдром?

Дослідження зорових функцій у людей, які постійно працюють за комп’ютерами, показали, що відхилення від норми у них зустрічаються частіше в порівнянні з людьми того ж віку, які не пов’язані з комп’ютером. Нещодавно в офтальмології затвердили термін “комп’ютерний зоровий синдром”. Лікарі з’ясували, що на такий синдром страждають близько 75%, що працюють з комп’ютером, переважно після 40 років.


Комп’ютерний зоровий синдром (КЗС) – це напруга очей, яке виникає, коли Ви протягом тривалого часу працюєте за комп'ютером. Люди, які використовують комп'ютер декілька та більше годин на добу, часто на собі відчували напругу очей.

Це явище носить тимчасовий характер і зазвичай проходить самостійно – тим не менш, дискомфорт, який воно викликає можна звести до мінімуму за допомогою зарядки, яку потрібно виконувати не рідше ніж один раз на 2-3 години.

0

+38 050 833-01-31

+38 067 833-01-30

столи з регулюванням висоти