• Tehnotable

Міофаска і тривале сидіння


Міофаска що це і "з чим його їдять"?

Міофаска - лінії м'язів і факцій, в свою чергу факцій - це сполучна тканина м'язів (фасції).

Фасція "обтікає" абсолютно всі м'язи нашого тіла тонкою плівкою, і з'єднує все в одне ціле. Коли відбувається перенапруження, довгий стрес, травми м'язів, фасція теж страждає. З'являються ущільнення, напруга залишається. Виявити свої проблемні місця можна, натискаючи на м'язи в пошуках стрес-зон (тригерні точки).

Щоб опрацювати і повернути в нормально стан сполучну тканину, потрібно робити міофасціальний реліз (Release - розслаблення, полегшення) за допомогою натискання (і, звичайно, вживати запобіжних заходів).

 

У нас, сидячих офісних працівників, це - сідниці. Стрес від сидіння для сполучної тканини нітрохи не менший, ніж від рясного руху. Так що проблема тригерних точок актуальна абсолютно для всіх.

Міофасциальний тригерні точки є областями гіперраздражімості, зазвичай напруженими ущільненнями скелетних м'язів або в м'язової фасції, і підрозділяються на:

  • активні - область підвищеної дратівливості проявляється у вигляді болю;

  • латентні - хворобливість проявляється тільки при пальпації;

  • первинні - область активується при гострій або хронічній перевантаження м'язи;

  • асоціативні - область підвищеної дратівливості в м'язі або в її фасції: з'являються при перевантаженні цього м'яза від зайвої активності, що компенсує недостатню активність інший м'язи або викликається активністю критичної точки в інший м'язі.

Чергуючи роботу сидячи і стоячи за допомогою столу з регулюванням висоти ви зменшуєте навантаження на сполучну тканину сідничних м'язів, що в свою чергу допомагає уникати стрес-зон в тілі уникнути гіпердратівливості.

0

+38 050 833-01-31

+38 067 833-01-30

столи з регулюванням висоти