• Tehnotable

Деякі рекомендації для роботи за підйомним столомОсновну частину часу офісний співробітник проводить в кабінеті, на постійному робочому місці. Важливо його облаштувати так, щоб забезпечити продуктивну трудову діяльність і зберегти здоров'я. Стіл із змінною висотою вирішує проблему невідповідності офісних меблів росту співробітника, виконання роботи стоячи/сидячи. Усуває причини порушення кровотоку, розвитку сколіозу, інших захворювань.

Основні правила експлуатації столу-трансформера

  • На самому початку робочого дня підключити стіл до електромережі.

  • Прибрати зі стільниці всі сторонні предмети.

  • Встановити стіл на максимально зручну висоту, використовуючи кнопку-регулятор.

  • Для розміщення додаткового офісного обладнання стіл переключається в крайнє верхнє положення.

  • Правильно відрегулювати рівень розташування стільниці, виходячи зі зросту і статури користувача, щоб при роботі не довелося сутулитися або витягуватися.

  • Руки повинні поміщатися на поверхні, а не звисати.

  • Чергувати пози тіла, змінюючи їх «сидячи / стоячи» щогодини. При цьому співвідношення положень повинно бути 70/30.

  • При роботі стоячи встановити параметри робочого місця: відстань особи до екрану - 0,5-0,7 м, висота стільниці повинна відповідати упору ліктів під кутом 90°, верхній край екрана монітора розташовуватися на рівні очей з невеликим нахилом на 10-20 градусів.

  • Вибрати вільне розташування рук, щоб вони не були зігнуті в зап'ястях.


Як забезпечити здоровий режим роботи?

Перевагу віддавайте офісним меблям з екологічних, натуральних матеріалів спокійних тонів: сірого, білого, бежевого, зеленого. Полегшить навантаження на плечовий пояс і кисті рук ергономічний передній край стільниці з вирізом.


Починати робочий день потрібно з провітрювання та вологого прибирання свого робочого місця. Сюди входить також протирання від пилу монітора спеціальною серветкою, а також стільниці.


Вплив на психомоторику надають сторонні звуки в приміщенні. Тому важливо щоб стіл з електроприводом (механізм підйому) працював плавно і тихо - рівень шуму не повинен перевищувати 40 дБА.


Щоб уникнути травмування електричним струмом не підключайте зламану вилку або шнур з пошкодженою ізоляцією. Практикуйте крім стандартних режимів роботи «стоячи / сидячи» зручні для роботи інші положення тіла і висоту розташування стільниці.


Більше динамікиЯкщо є можливість, побудуйте роботу так, щоб до переліку ваших обов'язків входило переміщення між різними офісними зонами, в кожній з яких був би стіл з регульованою під індивідуальні вимоги висотою.

Робіть регулярні фізкультурні паузи для тіла, голови і очей, організуйте правильний режим харчування і пиття. Забезпечте достатнє освітлення робочого місця. Категорично забороняється працювати з монітором в темній кімнаті.


Дотримуйтеся цих простих правил експлуатації офісного обладнання та поведінки на робочому місці. Тоді рутинне перебування «від дзвінка до дзвінка» в офісі перетвориться в цікаву різнопланову роботу, де не тільки потрібно працювати, а й можна відпочивати з користю для здоров'я.

0

+38 050 833-01-31

+38 067 833-01-30

столи з регулюванням висоти